LEDiMedia

LEDiMedia

Ota yhteyttä

3 + 2 =

LEDimedia oy

Myynti:

Helsingin toimipiste
Jarkko Mäkelä,
+358 50 056 8959
jarkko.makela@ledimedia.fi

Seinäjoen toimipiste
Jari Nisula,
+358 40 088 2045
jari.nisula@ledimedia.fi

Heikki Ketola,
+358 44 239 6175
heikki.ketola@ledimedia.fi

Helpdesk / Tekninen tuki
Juha Hokkanen,
+358 44 243 9858
juha.hokkanen@ledimedia.fi

Jarno Nevala,
+358 40 514 5550
jarno.nevala@ledimedia.fi

Seinäjoen osoite: Kauppaneliö 13, 60120 Seinäjoki

Helsingin osoite: Itälahdenkatu 22 A, 00210 Helsinki

Y-tunnus: 2450248-6

Palvelemme:
Arkisin: 8.00 – 16.00
info@ledimedia.fi
helpdesk@ledimedia.fi
myynti@ledimedia.fi

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003724502486
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Välittäjän tunnus (jos käytätte pankkia operaattorina): DABAFIHH

Paperilaskut

Ledimedia Oy
24502486
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostitse

invoice-24502486@kollektor.fi

Sähköpostilla laskut PDF-muodossa.

Käyntiosoite

LEDiMedia Oy

Kauppaneliö 13 T 7

60120 SEINÄJOKI

YHTEYSTIEDOT

Jarkko Mäkelä, +358 50 056 8959

Jari Nisula, +358 40 088 2045

Lähetä sähköpostia

etu.sukunimi (at) ledimedia.fi

info@ledimedia.fi

helpdesk@ledimedia.fi

 

Luotettava Kumppani